Agsafety 0 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

AG Safety

W wielu branżach odzież robocza jest nieodzowna — zarówno z uwagi na zapewnienie skutecznej ochrony pracownikom przed niekorzystnymi czynnikami, jak i z powodu obowiązujących przepisów prawnych. Ubrania tego typu muszą być trwałe, odporne na określone zagrożenia czy uszkodzenia, a także dostosowane do specyfiki rozmaitych, specjalistycznych zajęć. Z tego względu przedsiębiorcy z różnych branż najczęściej stawiają na sprawdzonych producentów — w naszym sklepie jesteśmy zaś ich dystrybutorem. Sami jednak również zajmujemy się produkcją wysokojakościowej odzieży roboczej pod własną marką AG Safety. Dostarczamy zatem akcesoria pomocne w przestrzeganiu norm BHP i dbaniu o odpowiednie wyposażenie pracowników.

Buty i rękawice robocze AG Safety

Nasze produkty AG Safety obejmują przede wszystkim buty robocze oraz rękawice, które pozwalają na bezpieczne wykonywanie rozmaitych prac, chroniąc dłonie i stopy przed otarciami lub urazami. Wśród nich wymienić można między innymi modele idealne dla ogrodników, mechaników, rolników, pracowników hal magazynowych, osób pracujących w pomieszczeniach gospodarczych albo w branży budowlanej, a także specjalistów z sektora przemysłu ciężkiego. Rękawice robocze i buty AG Safety świetnie sprawdzą się również do zastosowań domowych, chroniąc m.in. podczas prac remontowych w mieszkaniu.

Solidna odzież robocza marki AG Safety

Zarówno rękawice, jak i buty robocze AG Safety wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych, wytrzymałych materiałów jak np. licowa skóra kozia, aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ponadto zadbaliśmy o to, by cechowały się one licznymi udogodnieniami usprawniającymi użytkowanie — wymienić można choćby rękawice z gumką przy mankiecie ułatwiającą dopasowanie albo obuwie z antystatyczną, antypoślizgową, certyfikowaną podeszwą. Nasze produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe, przez co nadają się do wymagających zadań. Zapraszamy do zamawiania!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk