Akcesoria do butów BHP 0 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Ochraniacze na buty skutecznie chronią obuwie i nogi przed wszelkimi zanieczyszczeniami i zabrudzeniem czy zamoczeniem. To także sposób na zabezpieczenie podłogi przed nieczystościami wnoszonymi na podeszwach obuwia. Ochraniacze na buty szczególnie znajdują zastosowanie w placówkach medycznych, na przykład szpitalach czy przychodniach oraz placówkach oświatowych, między innymi przedszkolach i szkołach. Z wymogiem założenia ochraniaczy na buty nierzadko można spotkać się również w fabrykach oraz wszędzie tam, gdzie występuje podwyższony rygor higieniczny - w laboratoriach, zakładach farmaceutycznych czy serwerowniach.

ArkaGlobal - akcesoria ochronne

W ArkaGlobal znaleźć można szeroką ofertę różnego rodzaju akcesoriów ochronnych, w tym między innymi ochraniacze na buty. Proponowane przez nas ochraniacze na buty to produkty zgodne z normami i wytycznymi BHP, dzięki czemu skutecznie chronią zarówno użytkownika, jak i podłoże po jakim się porusza. Nakładki ochronne na obuwie z metalowym podnoskiem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które odwiedzają różnego rodzaju produkcje, magazyny czy hale. Ochraniacze na buty z naszego sklepu, w celu zachowania pełnego rygoru higienicznego, pakowane są w oddzielne woreczki.

W zależności od modelu, nasze ochraniacze na buty wykonane są z tworzywa TPR lub skóry bydlęcej. To niezwykle lekkie i miękkie materiały, gwarantujące nie tylko solidność i trwałość, lecz również podwyższony komfort użytkowania. Dodatkowe elementy, między innymi elastyczne, rozciągające się gumowe paski na pięcie znacznie ułatwiają noszenie.

Szukasz wysokiej jakości ochraniaczy na buty? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas atrakcyjną i bogatą ofertą ochraniaczy na buty i innych akcesoriów, między innymi nakładek na kolana, ocieplaczy czy wkładek do obuwia. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk