Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Robocza odzież medyczna znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku osób, które pracują, m.in. w szpitalach, przychodniach, laboratoriach czy stacjach dializ. Kombinezony medyczne powinno się nosić w przypadkach narażenia na kontakt z czynnikami biologicznymi, np. płynami ustrojowymi. Znajdują również zastosowanie wszędzie tam, gdzie użytkownik narażony jest na groźne infekcje — bakteryjne i wirusowe. Ochronne kombinezony medyczne nie tylko zapobiegają przedostawaniu się czynników chorobotwórczych, lecz również zapobiegają ich przenoszeniu. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, kombinezony medyczne warto użytkować w parze z ochronnymi przyłbicami, goglami czy rękawicami.

Kombinezony medyczne

Kombinezon medyczny ochronny PINMED EN14126 Kombinezon medyczny ochronny PINMED EN14126
Cena: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
zobacz więcej
Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301 Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301
Cena: 16,99 zł (netto: 13,81 zł )
zobacz więcej
Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301 100SZT Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301 100SZT
Cena: 1 600,00 zł (netto: 1 300,81 zł )
zobacz więcej
Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301 5SZT Kombinezon medyczny ochronny PINMED PM-DO-301 5SZT
Cena: 82,50 zł (netto: 67,07 zł )
zobacz więcej
Kombinezon ochronny medyczny Estilo typ 5 6 Kombinezon ochronny medyczny Estilo typ 5 6
Producent: ESTILO
Cena: 27,00 zł (netto: 21,95 zł )
szt.
zobacz więcej

ArkaGlobal — kombinezony medyczne

Jako ArkaGlobal specjalizujemy się w dostarczaniu środków ochrony indywidualnej. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można ochronne kombinezony medyczne — doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo tym, których specyfika pracy wymaga kontaktu z różnego rodzaju zagrożeniami.

Wybierz ochronne kombinezony medyczne i pracuj bezpiecznie

Oferowane przez nas ochronne kombinezony medyczne to środki ochrony indywidualnej, przeznaczone do jednorazowego użytku. Wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, solidnością, trwałością, a co najważniejsze — odpornością. Nasze kombinezony medyczne zapewniają skuteczną ochronę swoim użytkownikom przed wszelkimi czynnikami infekcyjnymi, zakaźnymi, zanieczyszczonymi substancjami i unoszącymi się w powietrzu cząstkami stałymi. Oprócz właściwości barierowych kombinezony medyczne chronią także przed uszkodzeniami mechanicznymi w zakresie ścierania, rozdzierania czy zginania.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą ochronnych kombinezonów medycznych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań, czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl