Kombinezony medyczne 0 produktów

Robocza odzież medyczna znajduje zastosowanie szczególnie w przypadku osób, które pracują, m.in. w szpitalach, przychodniach, laboratoriach czy stacjach dializ. Kombinezony medyczne powinno się nosić w przypadkach narażenia na kontakt z czynnikami biologicznymi, np. płynami ustrojowymi. Znajdują również zastosowanie wszędzie tam, gdzie użytkownik narażony jest na groźne infekcje — bakteryjne i wirusowe. Ochronne kombinezony medyczne nie tylko zapobiegają przedostawaniu się czynników chorobotwórczych, lecz również zapobiegają ich przenoszeniu. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, kombinezony medyczne warto użytkować w parze z ochronnymi przyłbicami, goglami czy rękawicami.

Covid-19 to tylko jedna z wielu chorób, która wymaga odpowiedniego izolowania się od osób zarażonych wirusem poprzez stosowanie profesjonalnych środków ochrony osobistej. Wysokiej jakości kombinezony medyczne są powszechnie stosowane zarówno w szpitalach, przychodniach, jak i laboratoriach, a w zależności od stopnia zagrożenia zakażeniem używa się je w parze z ochronnymi goglami, rękawicami czy przyłbicami.

Niezawodne kombinezony medyczne do wszechstronnego zastosowania

Tym, co wyróżnia, proponowane w ArkaGlobal produkty jest przede wszystkim to, że są to uniwersalne kombinezony dedykowane nie tylko dla kobiet, ale i mężczyzn. Spełniają one wszelkie niezbędne wymogi BHP, dlatego gwarantują pełne bezpieczeństwo w kontakcie z patogenami bądź innymi zagrożeniami. Szukasz sprawdzonych środków ochrony osobistej dla pracowników mających kontakt z osobami chorymi na Covid-19? A może zależy Ci na odzieży dla laborantów? Postaw na oferowane w ArkaGlobal kombinezony medyczne już dziś!

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

ArkaGlobal — kombinezony medyczne

Jako ArkaGlobal specjalizujemy się w dostarczaniu środków ochrony indywidualnej. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można ochronne kombinezony medyczne — doskonałe zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, a tym samym zapewniają bezpieczeństwo tym, których specyfika pracy wymaga kontaktu z różnego rodzaju zagrożeniami.

Wybierz ochronne kombinezony medyczne i pracuj bezpiecznie

Oferowane przez nas ochronne kombinezony medyczne to środki ochrony indywidualnej, przeznaczone do jednorazowego użytku. Wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, solidnością, trwałością, a co najważniejsze — odpornością. Nasze kombinezony medyczne zapewniają skuteczną ochronę swoim użytkownikom przed wszelkimi czynnikami infekcyjnymi, zakaźnymi, zanieczyszczonymi substancjami i unoszącymi się w powietrzu cząstkami stałymi. Oprócz właściwości barierowych kombinezony medyczne chronią także przed uszkodzeniami mechanicznymi w zakresie ścierania, rozdzierania czy zginania.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą ochronnych kombinezonów medycznych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań, czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk