Sandały robocze BHP 4 produktów

Buty robocze typu sandały stworzone zostały w celu zapewniania ochrony kończyn dolnych w okresie letnim lub przez cały rok w ogrzewanych halach, magazynach czy innych pomieszczeniach. Buty robocze typu sandały zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza podczas upalnych dni lub w ciepłych wnętrzach, a tym samym odpowiadają za komfort i wygodę pracowników.

ArkaGlobal - buty robocze - sandały

W ofercie naszego sklepu BHP proponujemy szereg różnorodnych butów roboczych, w tym także sandałów. Oferowane przez nas buty robocze typu sandały to różnorodne modele, które zapewniają skuteczną ochronę dolnych kończyn podczas pracy o różnym charakterze. Przeznaczone są do pracy w okresie letnim oraz w ogrzewanych pomieszczeniach niezależnie od pory roku.

Proponowane przez nas buty robocze typu sandały to produkty zgodne z normami i wytycznymi BHP, które powstały z lekkich, naturalnych, aczkolwiek solidnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu służyć mogą bezawaryjnie przez wiele sezonów. Miękkie materiały oraz elementy amortyzujące naszych sandałów roboczych to gwarancja komfortu i wygody w trakcie pracy. Zapinane są na wygodne klamerki lub rzepy, co ułatwia ich zakładanie. Niektóre z modeli butów ochronnych typu sandały posiadają elementy odblaskowe, co zapewnia widoczność i bezpieczeństwo podczas prac nocnych lub tam, gdzie występuje niedostateczne oświetlenie. W zależności od modelu, sandały robocze BHP z naszej hurtowni posiadają właściwości antypoślizgowe, antyelektrostatyczne. Ponadto, buty robocze typu sandały są odporne na uderzenia, zgniecenia, przekłucia i przebicia.

Szukasz dla swoich pracowników butów roboczych typu sandały? Chcesz zapewnić im pełne bezpieczeństwo pracy? Sprawdź naszą ofertę!

Wszystkich zainteresowanych sandałami roboczymi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy, udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk