Osłony twarzy BHP 1 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Osłony twarzy

Osłony twarzy to jeden z elementów ochronnej odzieży roboczej. W maski do osłony twarzy czy przyłbice ochronne powinien być wyposażony każdy pracownik, który narażony jest na drobne urazy mechaniczne, uderzenia, działanie pyłów, aerozoli i innych szkodliwych substancji oraz rozbryzgi różnorodnych cieczy.  Osłonę twarzy można, a nierzadko trzeba stosować w parze z okularami ochronnymi, goglami lub środkami ochrony układu oddechowego.

ArkaGlobal - maski do osłony twarzy, przyłbice ochronne

Jako ArkaGlobal działamy w branży BHP już wiele lat, co obecnie owocuje obszerną i różnorodną ofertą w pełni dopasowaną do nawet najbardziej wymagających oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Prowadzimy sprzedaż artykułów ochronnych twarzy, wśród których znaleźć można, między innymi maski do osłony twarzy i przyłbice ochronne. To produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, a w efekcie zapewniają pożądaną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki pracy w danym zawodzie.

Nasze maski do osłony twarzy to produkty najwyższej jakości, solidne, trwałe i wytrzymałe, służące z powodzeniem nawet przez wiele lat. Oprócz wysokich walorów użytkowych, oferowane osłony twarzy gwarantują także pożądaną wygodę. Zastosowane w maskach do osłony twarzy i przyłbicach ochronnych gąbki i miękkie materiały znacznie zwiększają komfort i swobodę, nawet podczas długotrwałego noszenia.


Szukasz skutecznej, najwyższej jakości osłon twarzy dla swoich pracowników? Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Udzielimy potrzebnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie z zakresu osłony twarzy dla Państwa firmy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk