Obuwie gumowe robocze i klapki 0 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Gumowe buty robocze

Gumowe obuwie to jeden z podstawowych elementów całej ochronnej garderoby. W zależności od rodzaju wykonywanych czynności zawodowych, najchętniej wybieranymi butami są gumowe klapki oraz wysokie, bezpieczne buty gumowe, które oprócz ochrony stopy, zapewniają także skuteczne bezpieczeństwo kostkom i łydkom. 

ArkaGlobal - buty i klapki gumowe 

W ofercie naszego sklepu znaleźć można obszerną gamę gumowych butów roboczych przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród wszystkich proponowanych modeli gumowego obuwia znajdą Państwo m.in. klapki gumowe, buty z PCV i buty z tworzywa EVA. To produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, a tym samym zapewniają skuteczną ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami wynikającymi ze specyfiki wykonywanego zawodu. W zależności od modelu, nasze gumowe buty będą świetnym rozwiązaniem dla wielu branż. Dla przykładu, buty z PCV sprawdzają się przede wszystkim w przemyśle spożywczym i gastronomicznym, buty z tworzywa EVA zapewniają natomiast ochronę osobom pracującym na budowie. 

Oferowane przez nas gumowe buty robocze wyróżniają się szczególnie wysoką odpornością na działanie wody i wilgoci oraz kwasów, olejów czy innych toksycznych substancji. Wśród przedstawionej oferty znaleźć można także gumowe obuwie, które posiada właściwości antypoślizgowe. Oprócz wysokiego stopnia ochrony, gumowe klapki i wysokie gumowe obuwie zawodowe, zapewniają pożądany komfort i wygodę, nawet podczas długotrwałej pracy. Wyposażone w elementy amortyzujące gumowe buty, skutecznie redukują wszelkie wstrząsy i odciążają stopy. A wykorzystane do produkcji solidne i wytrzymałe materiały, sprawiają że obuwie służy z powodzeniem przez wiele lat.


Chcesz zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości bezpieczeństwo? Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą obuwia gumowego. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy w wyborze odpowiednich roboczych butów gumowych dla Państwa firmy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk