Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nauszniki ochronne to jeden z środków ochrony indywidualnej, który ma za zadanie chronić uszy tym, którzy są narażeni na długotrwały hałas oraz przeciwdziałać skutkom wpływu hałasu na ich słuch. Ochronniki słuchu znajdują zastosowanie na różnorakich stanowiskach i są wymagane w wielu branżach, szczególnie tych związanych z budownictwem czy przemysłem.

ArkaGlobal - środki ochrony słuchu

W naszym sklepie oferujemy szeroką, różnorodną gamę wkładek i nauszników przeciwhałasowych. Ponadto, wśród dostępnych produktów znaleźć można także akcesoria, takie jak dozowniki wkładek przeciwhałasowych czy zestawy higieniczne. W ArkaGlobal oferujemy najwyższej jakości ochronniki słuchu i nauszniki przeciwhałasowe, które zgodne są z normami i wytycznymi BHP, a co za tym idzie skutecznie chronią słuch każdego, kto narażony jest na duży hałas.

Oferowane przez nas modele nauszników ochronnych to solidne i trwałe produkty, które z powodzeniem służyć mogą przez wiele sezonów. Proponowane ochronniki słuchu, w tym również modele nahełmowe, z powodzeniem dbają o komfort pracy w dużym hałasie.  Nauszniki przeciwhałasowe zapewniają pełny poziom tłumienia hałasów, bez konieczności stosowania dodatkowych środków ochrony. W zależności od modelu, znaleźć można również takie nauszniki przeciwhałasowe, które odporne są na ciężkie warunki pracy i zanieczyszczenia.

Oprócz zapewniania maksymalnej ochrony słuchu, proponowane przez nas nauszniki ochronne zapewniają również wygodę. Poszczególne modele wyposażone są w lekkie, miękkie, nowoczesne elementy, które ułatwiają użytkowanie i zmniejszają uczucie nacisku, co jest szczególnie ważne przy długotrwałej pracy w nadmiernym hałasie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą ochronników słuchu. Prowadzimy głównie sprzedaż hurtową, lecz do zakupu zapraszamy również Klientów indywidualnych. W przypadku pytań - czekamy na kontakt - udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i doradzimy, jakie rozwiązanie wybrać

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl