Rękawice ocieplane robocze 0 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Ocieplane rękawice robocze

Ocieplane rękawice to element garderoby BHP, który znajduje zastosowanie szczególnie podczas pracy w niskich temperaturach na świeżym powietrzu w okresie jesienno-zimowych oraz w trakcie pracy w mroźniach czy chłodniach. Ocieplane rękawice robocze mają za zadanie zapewnić pożądany komfort termiczny i chronić kończyny górne przed negatywnymi skutkami długotrwałego przebywania w zimnych miejscach.

ArkaGlobal - ocieplane rękawice robocze

Jako ArkaGlobal działamy w branży BHP już wiele lat, co obecnie owocuje obszerną i różnorodną ofertą w pełni dopasowaną do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można obszerną gamę ocieplanych rękawic roboczych, doskonałych do użytku w warunkach zimowych na zewnątrz i w pomieszczeniach, w których panują niskie temperatury. 

Oferowane ocieplane rękawice to produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP. Zapewniają swoim użytkownikom komfort termiczny, jednocześnie skutecznie chroniąc przed skutkami przebywania w chłodnych warunkach. Oprócz wysokich walorów użytkowych, nasze ocieplane rękawice robocze wyróżniają się również wygodą użytkowania. Zastosowane do ich produkcji solidne i wytrzymałe materiały, a także takie elementy jak m.in. elastyczne ściągacze, to gwarancja pełnej swobody, komfortu noszenia, a co najważniejsze długotrwałej użyteczności.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nasz sklep ofertą ocieplanych rękawic roboczych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy potrzebnych informacji i pomożemy wybrać odpowiednie ocieplane rękawice dla Państwa pracowników.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk