Buty 67 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Buty robocze antystatyczne

Odzież robocza jest wymagana w wielu zakładach i fabrykach. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkowe, dlatego firmy działające w branży produkcyjnej, rzemieślniczej, budowlanej czy spożywczej mają obowiązek wyposażyć swoich pracowników w odpowiednią odzież. Mascot to marka zajmująca się produkcją obuwia roboczego o różnym zastosowaniu. W naszym sklepie znajdziesz więc szeroki wybór butów roboczych przeznaczonych dla osób pracujących w zakładach działających w wyżej wymienionych dziedzinach. Oferujemy modele antystatyczne, ze wzmocnionymi podnoskami, które zostały wykonane z materiału antyprzebiciowego oraz wiele innych butów odpornych na wilgoć, a także pękanie.

Mascot — buty robocze o wysokiej funkcjonalności

Osoby pracujące w zakładach, gdzie używa się niebezpiecznych materiałów, substancji chemicznych, podnosi się ciężkie towary, są szczególnie narażone na wypadki powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu. W wielu pomieszczeniach, w których wykonuje się poszczególne prace, panuje bardzo niska lub wysoka temperatura, co również może zagrażać zdrowiu pracowników. W takich sytuacjach buty robocze Mascot sprawdzą się doskonale, ponieważ większość modeli została zaprojektowana w taki sposób, aby odpowiednio ochronić stopy przed potencjalnym wypadkiem. Proponujemy zatem obuwie antystatyczne, standardowe buty robocze przed kostkę, nieco wyższe — zapobiegające skręceniom nogi, a także wysokie o właściwościach wodoszczelnych. Każdy model różni się przeznaczeniem, dlatego przed zakupem warto się upewnić, czy wybrane przez nas obuwie spełnia wymogi BHP na danym stanowisku.

Elastyczne, antypoślizgowe buty robocze do pracy w niebezpiecznych warunkach

Obuwie ochronne to takie, które ma osłaniać stopę przed złamaniem, skręceniem, poparzeniem bądź przygnieceniem przez ciężkie przedmioty lub maszyny. W sklepie Arka Global dysponujemy butami roboczymi Mascot idealnymi pracy w skrajnie trudnych warunkach. Wiele par wyróżnia się antypoślizgowymi, odpornymi na benzynę i oleje podeszwami, stalowym podnoskiem, wentylującą wyściółką z mikrofibry oraz amortyzującymi strefami na pięcie. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą butów roboczych renomowanej marki Mascot. Zapraszamy do składania zamówień online.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk