Rękawice spawalnicze 0 produktów

Pokaż kategorie
Opcje przeglądania

Rękawice spawalnicze

Rękawice spawalnicze to podstawowy element garderoby BHP pracowników wielu branż. Rękawice do spawania mają za zadanie chronić kończyny górne przed wysoką temperaturą, rozpryskami stopionego metalu, iskrami, ogniem oraz wszelkimi możliwymi urazami mechanicznymi, takimi jak między innymi obtarcia, przecięcia czy przekłucia.

ArkaGlobal - rękawice do spawania

W asortymencie naszego sklepu BHP znaleźć można szereg różnorodnych modeli rękawic spawalniczych w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i również mężczyzn. Oferujemy głównie długie rękawice spawalnicze, które oprócz skutecznej ochrony dłoni i nadgarstków, zapewniają również bezpieczeństwo części przedramienia. 

Nasze rękawice do spawania spełniają wszelkie normy i wymogi BHP. Sprawdzają się nie tylko przy spawaniu, lecz także w innym, szerokim zakresie zastosowań wymagających zapewnienia odporności na wysokie temperatury, np. przy obsłudze urządzeń czy pracy w otoczeniach, gdzie występuje ryzyko kontaktu z gorącymi cieczami. Oprócz wysokich walorów użytkowych i ochronnych, oferowane rękawice spawalnicze gwarantują również komfort użytkowania. Zastosowanie miękkich wyściółek, znacznie podwyższa swobodę i wygodę noszenia, nawet podczas długotrwałej pracy przez cały dzień. 


Chcesz skutecznie zabezpieczyć swoich pracowników i szukasz wysokogatunkowych, długich rękawic spawalniczych? Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rękawice do spawania dla Państwa firmy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Koszyk