Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sprzęt do pracy na wysokości

Prace na wysokości to wszelkiego rodzaju czynności, które wykonywane są powyżej jednego metra mierzonego od poziomu gruntu lub podłogi. Zgodnie z określonymi ścisłymi przepisami BHP, każdy kto wykonuje prace wysokościowe powinien zostać wyposażony w odpowiednio dobrany sprzęt alpinistyczny. 

ArkaGlobal - sprzęt alpinistyczny

W ofercie naszego sklepu BHP proponujemy wysokogatunkowy sprzęt do pracy na wysokości. W swoim asortymencie posiadamy zestawy asekuracyjne, szelki bezpieczeństwa, amortyzatory, łączniki, taśmowe linki bezpieczeństwa, urządzenia samozaciskowe oraz wciągarki. 

Nasz sprzęt alpinistyczny to produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP. Wyróżniają się przede wszystkim solidnością wykonania, odpornością, trwałością i wytrzymałością. W efekcie zapewniają swoim użytkownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie oraz służą z powodzeniem przez wiele lat. W przypadku sprzętu do pracy na wysokości należy pamiętać o tym, że musi podlegać on kontrolnym przeglądom przez wykwalifikowany personel.

 

Chcesz zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo i szukasz wysokiej jakości sprzętu alpinistycznego? Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą sprzętu do pracy na wysokości. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Udzielimy wszelkich potrzebnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Państwa firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl