Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Linki do szelek bezpieczeństwa

Wszelkiego rodzaju prace na wysokościach, tj. wykonywane powyżej jednego metra mierzonego od poziomu ziemi lub podłogi, wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu. Każdy, kto zajmuje się pracami alpinistycznymi powinien wyposażyć się w linki asekuracyjne. Linki do szelek bezpieczeństwa skutecznie chronią przed upadkiem z wysokości, pomagają regulować wysokość, ograniczają zasięg poruszania się i stabilnie pozycjonują użytkownika na miejscu pracy.

ArkaGlobal - linki bezpieczeństwa do prac w podparciu

W asortymencie naszego sklepu oferujemy szereg różnorodnych linek asekuracyjnych - niezbędną część kompletu sprzętu do prac alpinistycznych. To produkty, które spełniają wszelkie normy i wymogi BHP, a tym samym zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu tym, których specyfika pracy wymaga wykonywania czynności na wysokościach. 

Nasze linki bezpieczeństwa wyróżniają się solidnością wykonania, odpornością, trwałością i wytrzymałością. Do ich produkcji użyto profesjonalnych, sprawdzonych i niezawodnych materiałów, które zapewniają długotrwałe działanie i komfort użytkowania. Warto zaopatrzyć się w linki do szelek bezpieczeństwa, gdyż znacznie zmniejszają one ryzyko związane z przebywaniem i pracowaniem na wysokościach. 


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą linek asekuracyjnych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie linki bezpieczeństwa dla Państwa pracowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl